Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Asamblator de componente electronice

OFERTE DE MUNCA

BitStream este o companie dinamică și inovatoare, compusă din oameni ambițioși, angajați să ofere produse de cea mai înaltă calitate. În prezent, căutăm candidați pentru postul de:

Lokalizarea: LUBLIN

Responsabilități:

  • Asamblarea circuitelor PCB, inclusiv lipirea elementelor THT,
  • Asamblarea dispozitivelor în carcase,
  • Testarea produsului finit,
  • Lansarea și testarea prototipurilor,
  • Respectarea regulilor procesului tehnologic și a regulilor cuprinse în instrucțiunile de la locul de muncă și proceduri,

Cerințe:

  • Educație tehnică, de preferință electronică,
  • Capacitate de a utiliza documentația tehnică (diagrame),
  • Abilități de lipire,
  • Abilități manuale în lucrări precise de asamblare,
  • Învățare rapidă și acuratețe,
  • Independență, responsabilitate, organizare,
  • Grija pentru materialele, uneltele și post

Oferim:

  • Sistem de remunerare atractiv: bază fixă ​​+ bonusuri,
  • Angajare în baza unui contract de muncă,
  • Lucru într-o companie stabilă, în creștere,
  • Oportunitate de a acumula experiență profesională valoroasă.

De asemenea, Vă rugăm să adăugaţi în CV-ul dumneavoastră:

Sunt de acord cu prelucrarea datelor mele personale necesare în scopul procesului de recrutare (conform cu legea din 10 mai 2018 privind protecția datelor persoanele (J. L. 2018, pct. 1000) și în conformitate cu Regulamentul (UE) 2016/679 al parlamentului European și al Consiliului din 27 aprilie 2016 privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date și de abrogare a Directivei 95/46/CE (Regulamentul general privind protecția datelor