RSMUXIO-FORSMUXIO-FO

Światłowodowy multiplekser styków 2xRS-232 (1xRS-485, RS-422). Kanały cyfrowe IO.

RSMUXIO-FO jest światłowodowym multiplekserem do dwóch styków RS-232, RS-485, RS-422 oraz do czterech styków dwustanowych IO. Urządzenie z powodzeniem może być stosowane zarówno w typowych niewymagających aplikacjach komunikacyjnych, jak też aplikacjach automatyki przemysłowej czy nadzoru obiektów w miejscach wymagających gwarancji dostarczenia danych z racji możliwości pracy z protekcją połączenia światłowodowego.

RSMUXIO-FO
  • Połączenie urządzeń wyposażonych w styki RS-232, RS-422 oraz RS-485 z wykorzystaniem łączy światłowodowych
  • Przeniesienie stanu styków cyfrowych IO
  • Dostępne tryby pracy: START-STOP oraz transparentny dla szybkości i protokołów
  • Konfiguracja programowa poprzez dedykowany port (Konsola dostępna po załączeniu urządzenia)
  • Możliwość współpracy ze światłowodem polimerowym OptoLock(POF) 980/100um dla zastosowań wewnątrz obiektowych.

RSMUXIO-FO jest światłowodowym multiplekserem do dwóch styków RS-232, RS-485, RS-422 oraz do czterech styków dwustanowych IO. Urządzenie z powodzeniem może być stosowane zarówno w typowych niewymagających aplikacjach komunikacyjnych, jak też aplikacjach automatyki przemysłowej czy nadzoru obiektów w miejscach wymagających gwarancji dostarczenia danych z racji możliwości pracy z protekcją połączenia światłowodowego.

Specyfikacja Oznaczenie Interfejs lokalny Interfejs liniowy
Światłowodowy multiplekser styków 2xRS-232 (1xRS-485, RS-422). Kanały cyfrowe IO. RSMUXIO-FO 2xRS-232/RS-422/RS-485 FO

Typową aplikację przedstawia rysunek poniżej.

 

Porty optyczne
  • SM, MM, WDM 1310nm, 1550nm, 665nm (POF)
  • Typ włókna 9/125um, 62,5/125um, 980/1000um
  • Złącze S.C., OptoLock (POF)
  • Zasięgi zależnie od typu portu optycznego 15km, 50km, 100km (1550nm), 20km WDM, 40km WDM, 60km WDM, 300m (POF)
Porty RS
  • Dwa porty RS-232C (V.28)
  • Opcjonalne port RS-422/485 wymienne z jednym portem RS-232C
  • Złącza RJ-45
Wejścia cyfrowe
  • Cztery wejścia bez potencjałowe
  • Izolacja galwaniczna
Wyjścia cyfrowe
  • Cztery wyjścia typu otwarty kolektor
  • Obciążalność do 0.4A
  • Maksymalne napięcie do 100V
  • Możliwość bezpośredniego sterowania przekaźnikiem zewnętrznym
  • Możliwość sygnalizacji utraty komunikacji
Multipleksacja
  • Liczba kanałów RS-232 do 2, RS-422/485 - 1
  • Tryb pracy START-STOP od 300 do 115200 bit/s
  • Tryb pracy transparentny od 0 do 38400 bit/s
Konfiguracja
  • Konsola dostępna po załączeniu urządzenia
Wymiary
  • Obudowa 103 x 77 x 53 mm
  • Możliwość montażu na szynie DIN
  • Waga do 0,5 kg
Zasilanie
  • Zakres napięć zasilania 9V do 60V DC bez izolacji galwanicznej
  • Zakres napięć zasilania 36V do 60V DC lub 18V do 36V w wersji urządzenia z izolacją galwaniczną dla zastosowań w obiektach telekomunikacyjnych
  • Pobór mocy do 4W
zamknij
Strona korzysta z plików Cookies. Wkażdej chwili możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zgodnie ze zmianami w Prawie Telekomunikacyjnym informujemy, że korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.

Szczegółowe informacje dotyczące cookies znajdziesz tutaj