NowościNowości

BitStream w SPEKTRUM!BitStream w SPEKTRUM!

Serdecznie zapraszamy do lektury artykułu dotyczącego naszej Rodziny Przełączników HYPERION nagrodzonej Medalem Prezesa SEP na 11. Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO 2015. Tekst dostępny jest w numerze (1-2) 2016 oraz na stronie www.spektrumsep.pl.

HYPERION-106, 4-portowy przemysłowy przełącznik Ethernet 10/100/1000 Mb/s z portami RJ45 i SFPHYPERION-106, 4-portowy przemysłowy przełącznik Ethernet 10/100/1000 Mb/s z portami RJ45 i SFP

Hyperion-106 to przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet, który wyposażony jest w dwa sloty na moduły SFP o prędkości 100/1000Mb/s oraz 2 porty elektryczne RJ45 z prędkościami 10/100/1000Mbit/s.

Urządzenie Hyperion-106 skupia w sobie szereg zaawansowanych funkcjonalności podnoszących niezawodność, prostotę obsługi oraz rozpiętość zastosowania.

Hyperion-106 jako przełącznik przemysłowy jest rozwiązaniem pracującym w szerokim zakresie zmian temperatury otoczenia oraz dostarczanym z uchwytem do montażu na szynie DIN TH35.

 

więcej

HYPERION-105-PoE, przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet 2x 100/1000Mbit/s SFP + 8x 10/100Mbit/s RJ45 z PoE+ i PoE++HYPERION-105-PoE, przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet 2x 100/1000Mbit/s SFP + 8x 10/100Mbit/s RJ45 z PoE+ i PoE++

HYPERION-105-PoE jest przemysłowym, 10-portowym, zarządzalnym przełącznikiem Gigabit Ethernet wyposażonym w osiem portów 10/100Mbit/s RJ45 (z wsparciem PoE+ i PoE++) oraz dwa porty 100/1000Mbit/sSFP dedykowanym do zapewnienia transmisji w aplikacjach CCTV.

Przełącznik HYPERION-105-PoE obsługuje technologię Ethernet Ring Protection Switching zgodną ze standardem ITU-T G.8032, umożliwiającą pracę z redundancją drogi przesyłowej z czasem rekonfiguracji mniejszym niż 20ms.Urządzenie wspiera również standardowe protokoły nadmiarowości: STP, RSTP, MSTP.

więcej

HYPERION-105, przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet 2x 100/1000/2500Mbit/s SFP + 8x 10/100Mbit/s RJ45HYPERION-105, przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet 2x 100/1000/2500Mbit/s SFP + 8x 10/100Mbit/s RJ45

HYPERION-105 jest przemysłowym, 10-portowym, zarządzalnym przełącznikiem Gigabit Ethernet wyposażonym w osiem portów 10/100Mbit/s RJ45 oraz dwa porty 100/1000Mbit/s/2500Mbit/s SFP, dedykowanym do zapewnienia transmisji w aplikacjach nadzoru i obsługi stacji elektroenergetycznych, CCTV i innych aplikacji dla przemysłu.

Przełącznik HYPERION-105 obsługuje technologię Ethernet Ring Protection Switching zgodną ze standardem ITUTG.8032, umożliwiającą pracę z redundancją drogi przesyłowej z czasem rekonfiguracji mniejszym niż 20ms zewsparciem do 64 pierścieni.

więcej

ORION, Serwer portów szeregowych 2x RS-232/422/485 na EthernetORION, Serwer portów szeregowych 2x RS-232/422/485 na Ethernet

Urządzenie ORION BS-RMX-10 jest serwerem dwóch portów szeregowych RS-232/485/422, którego zadaniem jest konwersja interfejsów szeregowych na transmisję Ethernet realizowaną przez port elektryczny RJ45 lub światłowodowy. Część światłowodowa wykonana jest w dwóch wariantach, w których jeden to wbudowany moduł światłowodowy ze złączami SC/PC a drugi to gniazdo na moduły SFP.

Dodatkową funkcjonalnością rozwiązania jest wyjście alarmowe-przekaźnikowe dostarczające obsłudze niezbędnych informacji o awarii sieci lub uszkodzeniu samegourządzenia.

Funkcjonalność urządzenia ORION BS-RMX-10 daje szerokie pole zastosowania nie tylko wtypowych aplikacjach komunikacyjnych ale również w szeroko rozwiniętej gałęzi automatykiprzemysłowej w której dominuje bezpośrednie zasilanie z sieci energetycznej.

więcej

RSMUX3-FO, Światłowodowy multiplekser styków RS-232, RS-485, RS-422RSMUX3-FO, Światłowodowy multiplekser styków RS-232, RS-485, RS-422

RSMUX3-FO jest światłowodowym multiplekserem dwóch styków RS-232/485/422 w wersji ze złączemśrubowym na światłowód.

Urządzenie z powodzeniem może być stosowane zarówno w typowychniewymagających aplikacjach komunikacyjnych, jak też aplikacjach automatyki przemysłowej czy nadzoru obiektów w miejscach wymagających gwarancji dostarczenia danych z racji możliwości pracy w konfiguracji pierścienia.

Zoptymalizowane i automatyczne mechanizmy śledzenia ciągłości połączenia oraz jego przywracania po usunięciuawarii pozwalają na bezobsługową pracę przez cały okres użytkowania.

więcej

HYPERION-401, 26-portowy przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet  2x 100/1000Mbit/s SFP + 24x 10/100/1000Mbit/s RJ45HYPERION-401, 26-portowy przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet 2x 100/1000Mbit/s SFP + 24x 10/100/1000Mbit/s RJ45

Rodzina przełączników przemysłowych HYPERION została poszerzona o nowy 26-portowy zarządzalny przełącznik Gigabit Ethernet, wyposażony w dwadzieścia cztery porty 10/100/1000Mbit/s RJ45 oraz dwa porty 100/1000Mbit/s SFP – HYPERION-401-1.

Przełącznik HYPERION-401-1 obsługuje technologię Ethernet Ring Protection Switching zgodną ze standardem ITU-T G.8032, umożliwiającą pracę z redundancją drogi przesyłowej z czasem rekonfiguracji mniejszym niż 20ms. Urządzenie wspiera również standardowe protokoły nadmiarowości: STP, RSTP, MSTP.

więcej

BS-MX-110, Światłowodowy multiplekser interfejsów I/O    oraz portów RS232/485BS-MX-110, Światłowodowy multiplekser interfejsów I/O oraz portów RS232/485

Rodzina urządzeń BitStream dedykowanych do zastosowania w aplikacjach energetyki oraz automatyki przemysłowej została powiększona o światłowodowy multiplekser ośmiu interfejsów I/O oraz interfejsu RS-232/RS485/422. Urządzenie wspiera różne topologie połączenia, do których należą punkt-punkt, magistrali lub pierścienia.

więcej

HYPERION-300 odznaczony Medalem Prezesa SEPHYPERION-300 odznaczony Medalem Prezesa SEP

Miło nam poinformować, że podczas tegorocznych XI Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO w Gdańsku, nasza firma zdobyła główną nagrodę w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich.  Rodzina naszych przełączników Ethernet Hyperion–BS-ISX-300 otrzymała Medal Prezesa SEP, jedno z najbardziej prestiżowych w Polsce wyróżnień w dziedzinie szeroko rozumianej elektryki. Więcej na temat przełączników HYPERION-300.

Światłowodowe mediakonwertery ERISŚwiatłowodowe mediakonwertery ERIS

Oferta firmy BitStream została poszerzona o rodzinę światłowodowych mediakonwerterów:

ERIS-1000: 10/100/1000BaseT(X) / 1000BaseFX
ERIS-100: 10/100BaseT(X) / 100BaseFX

Konwertery zapewniają transparentną transmisję sygnału, posiadają również funkcję LFPT sygnalizującą drugiemu urządzeniu przerwanie połączenia po stronie lokalnej. Interfejs optyczny realizowany jest za pomocą slotów na moduły SFP. Urządzenia mogą być zasilane napięciem z zakresu 6-60V DC lub 5V DC (USB). Dodatkowe opcje to PoE na porcie elektrycznym, dodatkowe wyjście przekaźnikowe oraz rozszerzony zakres temperatur pracy -30 ÷ +70°C.

więcej

BS-MC-50, konwerter optycznych sygnałów zabezpieczeńBS-MC-50, konwerter optycznych sygnałów zabezpieczeń

W obiektach wysokiego i średniego napięcia wykorzystywany jest szereg zabezpieczeń: odległościowych i różnicowych linii, nadprądowych, nadnapięciowych, różnicowych transformatorów. Zabezpieczenia te często do komunikacji używają interfejsów światłowodowych przystosowanych do pracy ze światłowodem wielomodowym (o znacznych ograniczeniach transmisyjnych).

Ze względu na specyfikę sygnału transmitowanego przez zabezpieczenia (niska szybkość transmisji i nietypowa modulacja sygnału) do konwersji tego typu sygnału (na światłowód jednomody lub falę CWDM) potrzebne są dedykowane rozwiązania, jak konwerter BS-MC-50.

więcej

W obiektach wysokiego i średniego napięcia wykorzystywany jest szereg zabezpieczeń: odległościowych i różnicowych linii, nadprądowych, nadnapięciowych, różnicowych transformatorów. Zabezpieczenia te często do komunikacji używają interfejsów światłowodowych przystosowanych do pracy ze światłowodem wielomodowym.

BS-MC-90BS-MC-90

Rodzina urządzeń BitStream dedykowanych do zastosowania w aplikacjach energetyki oraz automatyki przemysłowej została powiększona o konwerter optyczny pojedynczego interfejsu RS232/422/485, urządzenie BS-MC-90.

więcej

HYPERION-300, rodzina przełączników przemysłowychHYPERION-300, rodzina przełączników przemysłowych

 

Oferta firmy BitStream została poszerzona o rodzinę przełączników przemysłowych Gigabit Ethernet
wyposażonych w:

HYPERION-302: 8 portów 100/1000Mbit/s SFP + 2 porty 10/100/1000Mbit/s RJ45
HYPERION-301: 2/3 porty 100/1000Mbit/s SFP + 8 portów 10/100/1000Mbit/s RJ45

Przełączniki wspierają m.in. Ethernet Ring zgodny ITU-T G.8032, protokół prezycyjnej synchronizacji czasu PTP-1588v2 oraz Energy Efficient Ethernet. Urządzenie mogą pracować w warunkach przemysłowych i zostać wyposażone w dodatkowe interfejsy kontrolno-pomiarowe.

więcej

zamknij
Strona korzysta z plików Cookies. Wkażdej chwili możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zgodnie ze zmianami w Prawie Telekomunikacyjnym informujemy, że korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.

Szczegółowe informacje dotyczące cookies znajdziesz tutaj